Mida naised tahavad?

Meeste jaoks on ilmselt tegemist riikliku saladusega. Ja ega naised päriselt isegi teagi. Mõistatavad ja arvavad muudkui.
Teada olevateks ja üldlevinud asjadeks mida naised mehelt tahavad on kujunenud:

  • rikast meest, noh, mitte alati, aga märkimisväärne sissetulek võiks ju ikka olla.
  • monogaamia suhtes, kusjuures tahetakse jätta muljet, et ainult mehed hüppavad “vasakule”
  • lapsed
  • oma kodu

List on loomulikult kordades mahukam, aga vajadust rohkema järgi hetkel pole. Saame sellegagi hakkama!
Räägime nüüd suhtest, sest eks ole mehed ju tundnud kuidas naine teda sulaselgelt ahistab, sest noorem näkk silma teeb ja mida vaene meeski teha saab? Sest tegelikult on ju tore mõnele noorele näkile hirmsasti meeldida. Jah, loomulikult aitab mehe poolt jutt, et tal naine olemas ja.. kuidas sinna lõppu nüüd mainidagi, et naine ei luba? Pealegi vahest saab näkk aru, aga enesekindlamad, kes konkreetse saagi peale väljas, ei hooli kellegi pereõnnest.
Naine aga, no see mehe oma, läheb tihti närvi aga juba igasuguste lehtsabade peale kes tiiba ripsutama tulevad – sest areenile saabus konkurents! Ükskõik kui palju sealjuures mees ka ei seletaks, et oma naine ikka armsam on, ei saa normaalne mees mitte kunagi tunnistada, et kena naine ka tema silmale ilus poleks ja kui veel huvitav on siis tahaks ju kindlasti suhtlemist jätkata. Justnimelt SUHTLEMIST! Suhtlemine ja suhe on aga kaks täiesti erinevat asja, mis sest, et algtüvi sarnane(või isegi samane?) on.

Ehk kui naisel mees käes, siis abielu ära registreerida ja mees kappi. Olen isegi kuulnud, et mees teise naisega kohvile või tantsule ei tohiks minna. Samas olen näinud ka seda, kuidas need samad naised teiste meestega seda teevad. Ometigi oma mees ju ei muretse, see ju mingi kohvitamine ainult! Muidugi, on ka erandeid. Kuigi see peaks naisele ideaalselt märku andma, kui ebameeldiv selline piiramine on.
Olen minagi võõrastega kohvitamas ja ka väljas käinud. Muidugi, Isanda loaga, sest kuidas ma niisama siis lähen? Aga küllap see sisemise moraali küsimus. Sest tegelikult on ilmas mehi kellega Isand mind luurele lubaks ja on mehi kellega ta mind üle tänavagi ei lubaks astuda.
Samas pole minagi üle hirmust ilma jääda. Nii närin minagi kodus küüsi, kui Isand osutab mõnele neiukesele suuremat tähelepanu ja mind juurde segama ei soovi.

Maailmapildis, mille moraali omaks oleme võtnud ja milles elame on igal inimesel võimalik omada nelja suhet korraga ja seda mõlemal, nii mehel kui naisel. Iga suhe saab aga olla erineva inimesega.

Suhted:
Kiresuhe – kaks inimest tahavad üksteisega lihtsalt lõputult seksida. Tihti nad isegi ei armasta üksteist, neil puudub igasugune pisimgi soov kokku kolida ja pere mängudega tegeleda. Lihtsalt üksteise nägemisest hakkavad hormoonid tööle ja seks võib kesta hommikuni. Siis lahkutakse üksteisest, tihti isegi mõtlemata vahepeal teisele, et siis taas mingi hetk kokku saada.
Koostöösuhe – Kokku saavad mees ja naine, neil on ühine omakasupüüdmatu eesmärk millegi kõrgema nimel ja algab koostöö selle saavutamiseks. Tavaliselt täiustavad nad üksteist, et jõuda soovitud tulemuseni. Ma ei saa öelda, et need inimesed üksteise vastu midagi ei tunneks. Lihtsalt peremängud nende kahe vahel kohe kuidagi ei suju ja tavaliselt jääb kõik KOOSTÖÖ tasemele. Nagu parim kolleeg või nii.
Platooniline suhe – Mees ja naine, kelle vahel on platooniline suhe, tunnevad üksteise suhtes midagi enamat kui lihtsalt sõprus, samas on mõlemale algusest peale selge, et selle inimesega ei seksita. Neil on tavaliselt ühised huvid mida nad käsitlevad kategooriliselt erinevalt.
Lõppeks siis armastuse suhe – Mees ja naine tahavad luua koos enesele midagi, tahavad omada ühist tulevikku, perekonda.

Need naised(mehed) on suhtes selle mehe(naise) jaoks võrdsed, lihtsalt erinevad. Nende vahel ei tohiks olla mitte mingisugust konkurentsi. Toimima peaks see ideaalse meeskonnana.
Olgu pealegi, ma ei räägi utoopiast!

Siiski, ajab mõte, et mõnel mehel võiks selline kompott olemas olla tavaliselt just selle naise kellega armastus on ütlemata lühisesse. Sest kuidas on see võimalik, et ta peab jagama!
Kuid mis mulle on selgeks saanud, siis tegelikult naisi ei ärrita see, et nende mees vastassugupoole esindajate seas populaarne on. Tavaliselt on see isegi meelitav, sest annab alateadliku impulsi, et mees on selle võrra tasemel.
Naine tahab kindlust, reegleid mis kinnitavad suhet. Postulaate mis mees annab ainult ühele naisele, kinnitades sellega tema positsiooni, rolli mehe kõrval. Tavaliselt on neid kolm. Reegel mida naine peab täitma mehe suhtes, reegel mida mees pead täitma naise suhtes ja reegel mida mõlemad peavad täitma järglaste suhtes.
Võrdsus mis annab selge kindluse, et naist ei vahetata välja esimese lehtsaba vastu silmapiiril.

Lõppeks on just naisele vaja neid suhteid ja ka seda kindlust mida vaid mees saab pakkuda.

Advertisements
Rubriigid: Heietused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.