U5 Eeva seitse tütart

Rääkides originaal-Eurooplastest, kui sellist asja üldse olemas on, siis vanimateks haplogruppideks on mtDNA U5, räägitakse ja y-DNA I1-st ja R1a-st. I1 arenguloos võib muidugi öelda, et see on tõesti tehtud Euroopas ja ükskõik mis on vanem, on kehvem kohalikust.

Vahelduseks meenutuseks paart kaarti N1c1 teemal. Et me oleme eesti-ugrilased ja mitte indo-eurooplased. Sest, ükskõik kuidas seda vaadelda, Euroopat võetakse indo-eurooplaste järgi ja N1c1 on lääne pool üsna haruldane,

Aga räägime nüüd U5-st

Need mustad alad on suurem kui 20%! Soomes-Eestis on see ca 17%

Nõndaks, mtDNA kohta tundub internetis olevat palju vähema lugemismaterjali. Aga on olemas SEE tore lehekülg. Võite ise kõikide gruppide kohta otsida palju süda lustib.

Muidugi näitas eelmainit lehekülg, et oma 45% eestlastes on mtDNA H. Mis ei saa olla kohalik, sest saamidel ja laplastel see peaaegu puudub ja soomlaste-ungarlaste % on üsna madal. Seega on daamid lääne poolt sisse toodud ja erinevalt soomlastest-ungarlastest olime me mereröövlid ja omasime orje. Läänest. Päras tulid sakslased ka.

Aga, mtDNA otsides leidsin teooria nimega Eeva seitse tütart, lastele on siis haplogruppide järgi nimed pandud.
U – Ursula 55 000 aastat tagasi
J – Jasmine 45 000
X – Xenia 30 000
H – Helena 30 000
K – Katrine 12 000
V – Velda 12 000
T – Tara 10 000

Küsitavaks jääb kus on Lilith ja ta tütred. Kuigi ma pakuks, et need looduse õnnetused kes vigasena maailma sünnivad ongi ehk Lilithi lapsed aga mitte seda geneetikat pidi? Kust üldse tulevad haigused? Jäi silma, et näiteks Ursula on tark ja tasakaalukas laps. Intelligentsed, ei kaldu skisofreeniasse ega teistesse vaimsetesse haigustesse ja infarkti eest pidi ka hoitud olema.

Samuti jäi silma reesuse teema. Neid tuleb edaspidi täpsemalt uurida, kuidas see käib. Väga ei maksa oodata, et ma oma mugavustsoonist kaugele hulkuma läheksin.

Ma pean nüüd ikkagi uurima kus seda geenitesti teha saab ja kas teaduse huvides seda ka niisama tehakse. Huvilistele vaba tahte alusel. Või peab pakk raha taskus olema.

Rubriigid: Veimevakk. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.