Nõidumisest

On palju juttu olnud, et nõidumise eest raha küsida on mingisugune tabu. Et ‘õiged’ nii ei tee. Et see on anne, mida kasutada.

Lauljad võiksid ka tasuta kontserte anda ja näitlejad. Ah, nemad olla koolitanud? Egas midagi. Heaks tervendajaks, selgeltnägijaks, taimetargaks ei saa ju ka päris taevast kukkudes. Loomulikult võib olla visioon ja hea jutt, aga siiski.

See hea jutt tuleb ka ju ära treenida, eksole? Usaldusväärne pilk ja kogu kaadervärk maksab. Kusagilt peab see raha tulema. Suurt muidugi klaasist kivikestega sõrmused ja suvaline ägedam second-hand kleit ei maksa ka. Kristallkuul ja tarot natukene juba küll – mis seal ikka, ühekordne kulu.

Nüüd aga natukene tõsisemalt.

Kui klient saabub. Tal on alati mure, küsimus, tagamõte, uudishimu. Mis iganes. Ja see tuleb välja võtta. Küsimus ju ei ole millest ta räägib, küsimus on mis ta tegelikult tahab. Kas ta räägib ausalt. Kas ta soovib kedagi allutada. Kas ta soovib lihtsalt energiat varastada. Ja lõppeks, mis on see mis ta rääkimata jätab. Jah, eks see sinna koondubki. Detailid-detailid. Ja kas saabki midagi öelda, inimene isegi ei pruugi aru saada mis kõik on oluline. Mõne puhul tuleb see viie minutiga välja, teise osas läheb aega ehk paar sessiooni. Oleneb. Kuigi ma leian, et paar sessiooni on raiskamine. See on aeg ja energia. Inimese tagamõtetest läbitungimiseks vajaminev energia.

See käib nii! Kui inimene esitab küsimuse, siis on tal olemas eeldatav vastus. Miski mida ta kuulda tahab. Vahest seda öeldakse, vahest on see õige. Aga tihti on seal taga veel midagi ja sellest inimese soovi mõjust tuleb läbi tungida. Selle häiriv varjund kõrvale heita.

Edasi sõltub juba küsimusest.

Inimesed tahavad teada mis toob neile nende tulevik. Mida suurem mure seda suurem kujustus ja lootus, et kõik läheb hästi. Vahest on asjaolusi võimalik muuta, vahest ainult leevendada. Aga vahest pole mingit tulevikku veel olemaski. Tahetakse nõuannet, mingit maagilist vigurit mis kõik korda teeb, mis selle paha unenäo ära võtaks. Vahest peab inimene ise midagi tegema. Seda eriti ei taheta – oleneb muidugi meelehteite suurusest. Üldjuhul loodetakse nõiavigurile.

Kui ainult piirduda selgitustega. Ehk teed nii – juhtub see. Teed naa – juhtub too. Küsida mis on õigem pole tegelikult mõtet, väärtushinnangud võivad erinevaks osutuda. Kirjeldus kirjelduse järel. Aga see on energiat võttev. Kui ma ka enne olen lamba ära söönud, siis pärast tahaks ikka hobust. JSelline, kui teed nii või nii või nii juttu ei oota keegi, siis tegeletakse prognoosimisega. Ehk üritatakse aru saada inimese iseloomust, käitumisjoonest, varasemast teest ja siis leitakse kõige võimalikum tuleviku stsenaarium.
Sellise jutustava tuleviku alla käivad minugi poolest ka toimunud sündmused. See mis eile juhtus või kümme aastat tagasi. See kõik on mälestustes olemas, mine ja loe. Vahest aga inimesed tegelikult ei taha teada. Ja vahest usutakse nii suuresti oma ettekujutust juhtunust, et algab mõjutamine.

Kui aga nüüd on paks pahandus kaelas ja vaja otsustada. Ootaja aeg on pikk, eriti kui olukord on keeruline ja kohe ei saa midagi teha. Siis tihti piirdubki lugu sellega, et nõid soovitab mida teha. Ikka hea pärast, inimese meelerahuks. Vahest soovitabki ainult oodata, aga vahest annab ülesande. Vahest annab ka mõttetu ülesande, et inimene saaks ootamisaega parajaks teha. Tavaliselt need ei ole mingid eriti rasked ülesanded, nagu mine täiskuu ajal jõkke tantsima. Võib olla teised annavad nii keerulisi ülesandeid, aga ma üritan vältida. Ikka sihukesed, mida saab möödaminnes ära teha. Ma mõtlen, et kõige keerulisem ülesanne mis ma andnud olen oli, et inimene peab eseme maha matma. St kaeva auk, viska sodi sisse, aja kinni. Tavaliselt ma olen soovitanud keskenduda. Tänapäeval ei ole inimesed kuigi keskendumisvõimelised, ma mõtlen praegu. See tähendab, et ka nõiad peavad seda õppima ja treenima endal.

Tulevikku on võimalik muuta. Olemasolevate tulevikusündmuste muutmine on natukene keeruline, seal on olulisem selline nõu pool, et inimene oskaks valida. Valida saab ikkagi ka. Igast asju saab teha. Need ennustajad kes alati 100% täpselt ennustavad, tulevikku siis, võtavad inimestelt valikuvarjandid ära jättes oma äranägemise järel neile mingi ühe võimaliku tee. Kõik aga kes tegelevad kadunud hingejuppide, teisikute tagasitoomisega, kes avavad energiaid annavad suurema ampluaa paremaid võimalusi ja valikuid. See aga tähendab, et nõid kasutab inimest kanalina, sest inimesel on alati olemas side kõikide oma osadega. Osad ise on aga seal kus jumal juhatab. Niisiis tuleb nõial külastada erinevaid eksootilisi maailmu, seal võib olla võõra vidina pärast paar lahingut maha lüüa, seejärel vidin vähemalt töökorda küürida, inimese endaga ära ühendada. Mõnel läheb iseenesest, mõnel mitte. See on ka kahe otsaga – üht pidi võib eksootilisel maal ise hukka saada, kinni jääda, süüfilise energiavampiiri külge saada. Teisel juhul parandades võõrast saab nõid ise ennast ehitada. Ehk kõik mis teed teed endale.

Teine suur teema on armastus.
Ma mõtlen, mu poole polegi sihukese asjaga pöördutud? Põhilised küsimused on ikka need, et miks ei armastata. Ma armastan naabrit aga too ei armasta. Või mingist järjekordsest sopast on vaja lahti saada.

Ehk kui miks siis tuleb vastata küsimusele miks – ala mingi osa on puudu või esivanema mõju on väga tugev. Tavaliselt ongi esivanema mõju. Või oma energeetilise hoiaku/suhtumisega hoitakse kallimaid eemale. Viimasel juhul piisab vast sõnadega mõjutamisest, ülejäänud osas tuleb karvane käsi appi pakkuda ja kas veel seiklema minna või esivanemaid natukene klohmida. Nood ei kao kusagile, niisiis võib nädala pärast kõik alguses tagasi olla, ainult selle vahega, et lisaks veel on peres lugupeetud kliendi ja tema vanema vahel sõjaks läinud. Siis tuleb vahest kurjaks läinud klienti rahustada ja edasi aidata.

Vaat nüüd see armastuse teema. Armastus ei ole see, et ohh ilus naaber, tahan omale – pered ja värgid, vähemalt seksi. Ei, seal taga on suur maailm. Ehk kliendi soov millegi järgi mis on selles naabris siis olemas. Nõndaks, klient teab küll, aga ei ütle. Endale ka ei ütle. Ja kui talle öelda, siis hakkab tagasi ajama. Kõige hullem on, et vahest naabril on see päriselt olemas, aga vahest on tegemist ainult teesklusega. Viimasel juhul üldiselt seda probleemi ei ole, et naaber ei tahaks. Millegi jaoks ta selle lõksu ju ülesse sättis! Selliste eest tuleb klienti hoiatada, et ta kellegi teise valiks. Aga kui tõesti on tahe selge siis tuleb õpetada klienti või aidata tal side luua. Et üldse mingi suhtlus tekiks, et ta selle energia siis ometi saaks mille järel ihaleb. Võib olla hakkavadki koos maailma ehitama? Aga kui see on lootusetu üritus tuleks leida teine lahendus. Eriti ettevaatlik tuleb olla, kui klient tahab teist lüpsmis eesmärgil, kui pöördub nõia poole, et nõid looks sideme parasiteerimiseks. Ja siis nõid võiks kuidagi nii sättima, et hundid söönud ja lambad terved. Ja et see vampiir mitte aru ei saaks, et teda on alt tõmmatud.

Sopaga on see lugu. Et mõned astuvad ükskord sita hunnikusse, näevad hullu vaeva et lahti saada ja enam kunagi ei korda oma viga. Teised aga jäävad lappama. Ühest sitast lahti, teine kohe asemel. Vahest nad jõuavad nõia juurde ka. Ehk siis – sitast lahti saada on raske, see kleepub ja haised. Olgu, energeetiliselt on võimalik suhteid purustada kui selleks on ühe osapoole selge soov. Aga sellega ei saa töö veel lõppeda. Sest see sunnik läheb ja astub järgmise sita sisse. Tegelikult on ju võimalik mõelda, et pole minu probleem, las astub, tuleb tagasi, maksab jälle. Samas koos valikud ja probleemid üle vaadata, ehitada ja alateadvust tuunida. Siis ehk teinekord läheb paremini.

Kolmas suurim uudishimu on tervis.
On võimalik lihtsalt vaadelda. Järjest, süstemaatiliselt. Leidub viga, siis saab välja võtta kõik seosed veaga. Järgmised organid, võimalikud infektsiooniteed. Sisemised blokid, needused, energeetilised probleemid. Ehk põlved on seksuaalsus, hambad tahted, juuksed hing, jalad sisemine tugi jne. Muidugi tuleb ravida energeetilist probleemi, sest vastasel juhul füüsiline ei kao ära. Aga, egas ta muidu ka ju ei kao. Ehk kui inimene on juba füüsiliselt haige, siis seda on tihti palju optimaalsem ravida füüsiliste vahenditega. Ma tahaksin öelda, et jah, inimesed peaksid lääne meditsiinist eemale hoidma, aga saate ju aru, et mis iganes on nõia diagnoos, siis vähesed meist on meditsiinilise kõrgharidusega. Ka mina olen üks neist, kes sooviks, et kui ma näen inimese sees viga siis tema armas raviarst oleks nõus seda kontrollima. Arstidel on suurepärased vahendid, sihukesed mille vastu päriselt ei saa midagi öelda nagu UH või vahest ju piisab vereproovistki. Ja isegi kui võtta nii, et ravimid on mürk, siis ravi nendega on tihti kiirem. Lõhkeva pimesoolega inimese energeetilisi probleeme lahkama hakata võib teine veel kätte ära surra. Hiljem jõuab ka.

Ja ma pean rääkima sellest, et ei ole nii, et nõiad üldse midagi ravida ei oskaks. On need kes teavad taimetarkusi, aga tõesti ainult neilt võib igast ravimtaime leotisi võtta ja kasutada, sest nemad on õppinud. Eriti ma räägin vähi koha pealt. Sass osaks vähki ravida, teiste osas ma ei tea. Aga lihtsalt niisama ilusate silmade pärast ometi ei tohi usaldada. Ei saa ju mõelda, et MMS on vähem keemia kui see mis valges kitlis tädi annab. Nende haiglaravimite osas on ikka mingid uuringud teht kui väidetav nõid tuleb valget pulbrit pakkuma vm. Ja on neid kes oskavad ravida oma meelega, kätega. Siin tuleb välja eriti see, et mis teed teistele teed ka endale. Kui tegeleda teise haigusega on võimalik seda tunda iseenda sees. Seda on võimalik näha ja kui seal muudatust teha, siis ei ole ju nii, et ohteeme midagi. See tähendab seda, et tuleb arvestada organiga, organitega millega see organ on juhtteede kaudu ühenduses, kõikide rakkude, veresoonte, lümfide ja närvidega. Ajus erinevate keskuste ja nende omavaheliste ühendustega. Peab olema selge pilt mis toimub ja siis teha seda mis tuleb teha. Kas võtta insuldist kinni ja tagasi pöörata või panna kangestunud jäsemed uuesti liikuma. Ja siis on veel need, kes nö kätega ravivad. Mõned neist saavad üheks teise inimese haigusega ja sunnivad oma keha jõuga teise inimese organid õigeks. Isegi kui ainult kasutada energeetilist mõju, lagundamiseks, lõhkumiseks, sundimiseks, siis see on selge teadmine organist ja üldiselt ravitseja tunneb seda.

Tuua sisse sellised päris paranormaalsed nähtused. Poltergeist laseb mööda tuba ringi või surnud kaasa käib kummitamas. Siin ei saa ju öelda, et mine koju ja mõtle häid mõtteid. Teine on juba võib olla pooled maakonna kirikud läbi tuuseldanud või teab mis kõik veel! Eks siis tuleb minna ja teha seda mida osatakse.

Kõik nõiad ei oska kõike. On mingid asjad mis tulevad paremini välja, mis on loomulikumad. Ja vastavalt sellele siis tuleb. Kirjelduste osas ja juurde õppides on võimalik areneda aga mõned asjad on alati paremad. Parameetrile vastavalt.

Ja siis saabub õhtu. Alalhoiuinstinktina kaovad küsimustele antud vastused koheselt meelest. Ununevad näod ja olukorrad. Jäävad fragmendid võõraste sisikonnast ja rännakutest mis eemale lükatakse – need on võõrad, neid pole vaja. Las inimesed elavad ise oma elu.

Ja homme algad otsast peale. Põnev on ju, adrenaliin voolab, iga päev on erinev, iga juhtum ainukordne.

Rubriigid: Seiklused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 Responses to Nõidumisest

  1. Vip ütles:

    Jõudu! :)

  2. Kakashisith ütles:

    Igati mõnus ja asjalik lugemine. Raha ei ole paha, aga kui nõid oma energiat normaalsel teel taastada ei saa, võib juhtuda nii, et hakkab klientidelt võtma. Mul näiteks kadunud vanaisa sõbralik vaim vahest tembutab siin ja tõstas asju teise kohta. Ütlen talle, et pane tagasi ja päeva-paari pärast ongi asi samas kohas või veits eemal.
    Tervisest nii, et viha ja valu ei tohi endasse jätta, kuigi seda just kiputakse tegema. Igasugune emotsioon tuleb välja lasta, muidu on kannatajaks tervis.

    Päikest ja kuud :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.