Unenäo tüng

Mul oli täna öösel paras tüng. Magasin ja nägin unes, et oli mingisugune mahajäetud maja kuhu siis ühe tuttavaga läksin. Ma ei suuda enam öelda, kellega täpselt, aga unes oli ta tuttav. Maja oli selline laiema paneelika moodi mis kunagi maha jäetud ja kuhu siis selline seikluslik muuseum, mis kasutas lagunenud lõhutuid kohti efekti saavutamiseks, sisse ehitatud. Seal ühes suures saalis päris esimesel või sellest madalamal korrusel pidasid nõu mingit pätid ja tuttav oli relvastatud. Mis asja ta must üldse kaasa vedas! Igatahes nende ehtsate mafioosodega läks tulevahetuseks ja kuigi mina pidin pimedas nurgas peidus kükitama ei jäänud ma märkamata. Ma siis püüdsin seda une trikki teha, et ma asetasin sõrmed püstoliks ja tegin nagu tulistaksin. Mis juhtus?

Mitte midagi! Absoluutselt mitte midagi!

Nii ma siis sihtisin oma kahe sõrmega hambuni relvastatud mafioosode poole nagu napaks ja tegin häälega “pauhh-pauhh”. Ainuke mida see aitas oli üllatusmoment ja muidugi ka fakt et politsei vilkurite undamine jõudis ligemale ja härrased otsustasid lahkuda, napakat maha laskmata. Meie muidugi arvasime, et meie kui ausad mehed ei pea lahkuma. Pärast sai ennast siniseks seletatud, et meie ei ole keskaegset kleidikollektsiooni ära varastanud!

Mafioosodest jäi maha selline imeilus keskaegne püstol. Hõbedase raua ja kaunilt nikerdatud puidust käepidega. Sellel iludusel oli ajalooliselt säilinud kolm kuuli. Üks mille küljed olid maha kulunud ja kaks autentset, mummulist kuuli.

Rubriigid: Seiklused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.