Haigestumise energeetilistest põhjustest

Kuidas ma olen seda teemat vältinud! Võiksin ka nüüd, polekski ju vahet. Aga ükskord tuleb seegi jutt meil teiega maha pidada. Põhiliselt sellepärast, et vaimsetes ringkondades levib selline komme.
Inimestel on kolm põhilist küsimust – armastus, tulevik ja tervis. Ja neist ka kirjutatakse. Kõigil on vaade ja arvamus ja öelda – teate, ma ei tegele, mine arstile, lähenege probleemile loogiliselt on justkui inimeste ootuste petmine. See muidugi ei tähenda, et mul ei oleks selles teemas oma arvamust.

Kõik haigused tekivad indiviidi nõrkadele kohtadele. Ebatäiusele.
Kui mõni ei ole haige ei tähenda, et ta oleks täiuslik. See võib puhtalt tähendada seda, et ta tegeleb antud probleemiga kas hiljem või mõnes teises, sobivamas, elus.

Inimese keha on imeline konstruktsioon, väga vastupidav igasugusele lollusele. Keha pole meile üksinda hallata antud. Seda keha haldame me kahasse Planeediga. Ehk kui sina inimesena valid millal käsi liigutada, millal hinge kinni hoida, süüa jms, siis südame, närvisüsteemi, seedeelundkonna ja muu kontrollimatu töö käib planeedi taktikepi järgi. Planeet saab anda ainult nii täiusliku keha kui on inimene kes seda kasutama hakkab. Stardipositsioon käes ja hilisemad täiendused on inimese vastutus.

Kui teha midagi kavakindlalt valesti jäädakse haigeks. Või ei tegeleta õigete asjadega. Ühtpidi on jutt õige, aga kesse ütleb mis on õige ja mis on vale ja kas tegevus on vale või suhtumine? Meile õpetatakse maast-madalast ühiskondlikke reegleid, kuidas kenasti inimestega lävida jms. Harva kui last õpetatakse oma sisemisi vajadusi kuulama. Selle kohta on hästi hea näide olemas. Ma arvan ma kuulsin seda toortoitlastelt äkki? Lastele presenteeritakse maiustusi justkui midagi mida nad vajavad. Sisemiselt tahetakse puuvilju, sest neis on olemas vajalikud vitamiini aga reklaam on reklaam. Vaadake ise:

Kuid elu ei ole kunagi nii lihtne. Haigusel on alati olemas PÕHJUS. Põhjus ei ole nõrgim lüli. Nõrgim lüli läheb lihtsalt esimesena katki. Ehk energeetilisele puudujäägile peab veel midagi olema lisaks.

Inimene, kes põeb aastast aastasse külmetushaiguseid. Füüsiliselt on see vitamiinipuudus, energeetiliselt energiapuudus. Energiat kas kulutatakse valesse kohta, valedel eesmärkidel või istub keegi kukil. Juhtub ka parematega. Sööge vitamiine, kallistage puid ja puhake rohkem ning pmst võib ka ühiskonnateenimisega edukalt edasi tegeleda. Kõige tihedamini jäävad viirustesse väikesed lapsed. Mitte, et nad süüdi oleksid või neil energiat poleks. Nemad arendavad immuunsust.

Elus võibki juhtuda nii, et kui mõni asi energeetiliselt on ikka täiesti puudu, siis läbi haiguse on võimalik omale vastav energeetiline osa kasvatada. Pime kes kasvab selgeltnägijaks. Füüsiline puudujääk võimendab teisi aistinguid. Pime ei ole alati see, kes ei taha näha maailma, kuid meiegi silmad väsivad, sest me ei taha kõike näha. See võib olla keegi kes ei ole võimeline nägema erinevaid maailmu või kasutama mõnda muud tajumeelt ja kes ei ole osanud või saanud seda osa muul viisil arendada. Vea parandamiseks on vaja viga välja tuua. Tavaliselt käimasoleva elu jooksul ei saadagi päriselt terveks.

Haigused tulevad kummitama, eriti luumurrud, kui tegeletakse isikliku arengu seisukohalt täiesti vale asjaga või joostakse liiga kiiresti suvalises vales suunas. Ja siin panevad mind inimesed natukene imestama. Kohati leitakse siis, et selle testimiseks võiks näiteks kolmandalt korruselt alla hüpata. Saate kindlasti omale luumurru, täiesti füüsilise, absoluutselt igasuguse energeetilise abita.

Haigus võib tulla aga ka läbi energeetilise rünnaku või surmaneeduse. Teine tahab su maha lüüa, aga sa oled pool aastat haige ja pärast võib olla natuke kipakas.
Haigus võib tulla ka tellimise peale. Inimene tahab paariks aastaks aja maha võtta aga elu ja ümbrus kuidagi ei lase. Tuleb siis haigus appi, et kuule, oleme siis paar aastat koos teki all.
Haigus tuleb ka siis kui endast loobutakse.

Muidugi tõin ma ära ainult suuremad haigestumise põhjused ning kindlasti ei soovi ma rääkida miks miski tekib. Selliseid asju saab käsitleda suurelt, aga tuleks käsitleda individuaalselt.

Rubriigid: Haigemaja, Nõiakunst. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

4 Responses to Haigestumise energeetilistest põhjustest

 1. Manjana ütles:

  Jep, põhimõtteliselt nõus.
  Ma seda needuste asja ei tea, seda et teised teevad teistele haiguseid. Ma seletaksin seda pigem nii, et kui keegi põhjustab teisele haiguseid, oled sa selle inimesega käitumises vea teinud. Ega keegi ju teist niisama needa ei taha, ju oled talle ikka midagi teinud, mis talle ei meeldinud. Oleks teistmoodi pidanud. Mitte, et mingid tavamaailmas kehtivad moraalinormid otseselt loeks, aga üldjuhul ikka.

  Mul oli kord juhus, et iga kord kui ma läksin ühe inimesega kokku saama, hakkas jalanõu kohutavalt hõõruma. Või juhtus midagi jalaga. Ennast kuulav inimene saaks aru, et ei tohi minna, midagi head sellest ei tule. Nüüd ma tean, aga kas ma siis tahtsin märke näha, vaevalt küll.

  • Haldjapiiga ütles:

   Sinu usk inimeste õiglustundesse ja nende võimesse näha olukorda kõikide seisukohast on ääretu.

   • Manjana ütles:

    Ma usku pole ju väljendanud. Mu arust on inimesed väga haiged. Küsi kellelt tahes, kõigil on midagi viga. Mingi aeg tagasi keegi väitis, et kui oled 40 ja kondid ei valuta, oled imelik. Rääkimata ülekaalulistest, depressiivikutest jne.

   • Haldjapiiga ütles:

    Minu vastus käis rünnakute ja needuste peale.

    Ma võin kellelt tahes küsida ja ma tean, et ma saan igasuguseid vastuseid. On haigeid, on täiesti terveid. On ka neid kes oma näitude poolest peaksid surnud olema. On neid kes on igasuguste näitudeta haiged. Nagu ma ütlesin, keegi pole täiuslik.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.