Raamatuklubi

Kui Rahva Raamat oma klubidega välja tuli tahtsin kaa. Noh, esimene kuu ei olnud olenemata soodsast hinnast see võimalik (hambaravi on Eestis luksuskaup). Nüüd kui oli võimalus kampa lüüa vaatasid seal sellised hinnad vastu et ma enam hästi ei tahtnud. Pealegi on N juba Eesti Suure Raamatuklubi liige. Ma olen sealt aegajalt mõnda tahtnud aga kuidagi on kujunenud nii, et ma pole mitte midagi saanud. Sellepärast oli ka huvi mõne isikliku Klubi järgi. Suures plaanis poleks ka sellest midagi kui me mõlemad umbes kahte säärasesse kuuluksime.

Nõnda ma siis otsustasin isikliku raamatuklubi teha. Või mis klubi ta ongi, rohkem minu “Kuu raamat” või nii. Märtsi raamat on Dan Brown “Origin”. Inglise keelne, sest eesti keelne maksis 31 eurot, inglise keelne aga umbes 12. Selline isiklik valik tundub hetkel kõige soodsam olevat. Ma esiti tahtsin “Da Vinci koodi”, aga ma ei tea, oli selline liipsakas võrreldes “Päritoluga”, et lõpuks ostsin ikkagi massi. Ahjaa, rahva raamatu leht väitis, et poes saab “Da Vinci koodi” 5 eurtsiga kätte, tegelikult oli 10. Eks selline hinnavahe pärssis valikut omajagu.

………….

When local book shop came out with its monthly book club. I wanted too. First month they had very good and cheap offerings, yet I were little short(teeth fixing in Estonia is luxury thing). Now when I had change to kick in the prices were so high I thought I pass. After all, N is the member of Big Estonian Bookclub. Time to time I have been interested of some books in their list, but yet I’ve never got them. Thats why I need my own club. In big plan even if we both belonged into several clubs it would be normal.

So I decided to do my own monthly book club. Ok, it ain’t a real club, its more like my “book of the month”. In March I did buy Dan Brown “Origi”. English, for estonian one did cost 31 euros, english only 12. So this personal choice seems to be the cheapest at the moment. At first I wanted to but “The Da Vinci Code”, I dont know, it seemed so small, so I went for the mass. Oh yes, it was this thing. Book shop webpage did show that “Tha Da Vinci Code” costs 5 euros in shop, but it was 10. This big difference in price did affect have its affect in my decision.

Advertisements
Rubriigid: Raamatukogu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.