Sünnikanal ja surmakanal

Täna ütles facebook, et olin selle 6 aastat tagasi kirjutanud. Facebook on nagu schrödingeri kass kus tekst on kadunud ja olemas ühekorraga. Kuna hetkel on olemas siis kopeerin siia. Ma ei mäleta enam kas ma kirjutasin selle ise. Igaljuhul kirjastiil kuulub mulle.

Sünnikanal. Info korjamine. Saamahimu. Ideede, mudelite, programmide jm levitamine.

Tänapäeval on see suhteliselt tavaline nähtus- infoga üle uputamine. Tegemist on naisaspektiga. Naine korjab mehe jaoks igasugust infot kokku. Mudeleid, programme ja ka algtõdesid (viimane on see, mida kirjeldusi tegeval mehel tõeliselt vaja läheb).
Ehe naine ei taha midagi endast anda, ta kogub materjali, ressursse, varusid. Kui naine tahab midagi anda, teostab ta tegelikult meesaspekti. Ehe naine tahaks kõike enda mulli toppida, kasvõi terve maailma kui saaks. Alati kui naine tahab midagi teha ehk ennast teostada, karjääri teha, siis peab ta endalt küsima, millise mehe meesaspekti ta kasutab. Kui tahetakse teha ühiskonnas karjääri on selge, et tegemist on ühiskonna meesaspektiga.

Surmakanal. Looming. Puhastumine. Andmine.

Puhta meesaspekti puhul puudub mehel igasugune saamahimu. Mees tahab saada uut korterit? -kellegi naise tahe. Tahe ajada firma kaudu kasumit taga? Maailmavallutusplaanid? Kõik need on naise tahted.
Ürgne mees tahab ennast teostada, väljendada, midagi luua, midagi teha. Ja selline puhas meesenergia tekitab naistes vastupandamatu himu ja iha.
Sita välja loopimine on ka meesaspekt. Mees viib nii tarkuse kui jama sisemaailmast välja. Seos paganlike naiste puhul: paganate seas ei ole üldiselt pakse naisi. Paganlus on tugev meesaspekt ja kui lasta naisel lõpmatuseni sisse ahmida ja midagi välja ei visata, siis ta lähebki paksuks.

Sünni- ja surmakanali vaheline koostöö.

Selleks, et midagi väljendada, peab keegi soovima ka himustada. Mees tahab tuua välja enda valgust, tarkust. Naine levitab seda. Visuaalne pilt: suur keha, mille sees on väiksed punktid. Mees võtab nendest punktidest ja viib kera sfääri. Naine võtab sfäärist ja viib teadmise teistesse punktidesse (nii meestele kui naistele).
Kui vaadata neid kahte aspekti riigi tasandil (import-eksport suhet), siis kumb meil valitseb?

Ühesõnaga, kui mees tahab end väljendada, luua programme, mudeleid, siis peab ta selleks kasutama mingit naist. Aga sellist naist, kes himustab mehe tarkvara, mitte süsteemi oma (sellest saab aru nt siis, kui naine mõtleb mehele väga sarnaselt).
Ja siis saab mees oma loomingut levitama hakata ja maailm saab uute kirjelduste võrra rikkamaks. Mainin ära, et tänapäeval on tihe sünnikanali kasutamine, nii meeste kui naiste poolt, kuid surmakanal on meestel blokeeritud. Süsteemid on huvitatud oma mudelite levitamisest, kuid mitte inimestest, kes ise maailma kirjeldavad ja loovad. Sest need inimesed pole enam manipuleeritavad ja loovad hüvesid endale ja oma kogukonnale, mitte võõrastele vallutajatele.

***

Today Facebook showed me it was something I did write 6 years ago. Facebook, in other hand, is like schrõdingers cat. Its there and it isnt at same time. Since for a brief moment it was there I thought I will save it in here. I am unsure did I write it myself or not. The writing style is mine.

Birthchannel. Information collecting. Acquisitiveness. Distribution of ideas, models, programs etc.

In these days it is rather common thing -too much information. It is female aspect. Women collects all kind of information for man. Models, programs, aswell basic truths. Every man who makes descriptions really needs basics.
True women dosnt want to give anything out. She collects materials, resources, funds. Is woman wants to give something she is performing male aspect. True women wants to keep everything inside her bubble, whole world, is she only could, Every time women wants to do something, career for example, then she needs to ask herself, whos male aspect it is? If she wants to make career in society, then it is societies aspect (that is not a good thing)

Deathchannel. Creativity. Purification. Giving

Pure male aspect has no greed. He wants to have a new apartment? – which woman is behind this wish? He wants to get profit through company? World domination plans? All these wiches are womens. Original man wants to create, to preform. This pure male energy makes women want them.

Throwing out crap is aswell male aspect. Man throws all the crap, but aswell wisdom out. Example: some communities has no fat women. Theres strong male aspect. If you let women only want and suck every energetical thing inside themselves without periodical purification they get fat.

Gowork between birth and death channels.

To bring something out someone needs to want it. Man wants to bring out his light, wisdom. Women has capability to distribute it. Vicual picture. Theres big bodyinside what are little dots. Man takes these dots and brings ball into spheres. Woman take sphere and brings knowledges into other dots. To male and women-

If man wants to come out, make programs, models, then he needs a woman. The woman needs to want this man “software”, not systems. If woman thinks like the one she has been choosed then she probably prefers man over society.

Then man can brig out his creatons.Women brings it around and world would be much more richer because of new descriptions. I would like to say that today it is popular to use birth channel, but hardly ever anyone uses death channel. Systems are interested how to do something, but it hates creators, for it cant no longer manipulate these people. They on other hand creates goodies for themselves and their people, not for strange conquerors.

Advertisements
Rubriigid: Nõiakunst. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.