Artikkel 11 ja 13 tehtigi teoks

Eelmine nädal võeti antud artiklid vastu. Lugege SIIT. Ma olen kaks päeva igale poole kirjutanud lihtsalt selle pärast, et kui suvel sellest juttu oli, siis oli kisa tähtedeni aga nüüd pole nupukestki. Delfisse ma muidugi ei kirjutanud, mingid inimesed saavad palka selle eest, et seal kirjutada. Kirjutasin, et isiklikust positsioonist aru saada. Kõigile, kes sellest midagi teadma peaks. Kaks on vastanud ja öelnud, et nad ei tegele sellega, kuigi mta saab seda sodi veel süle ja seljaga lahmida.

Ma olen tänaseks teinud oma peas mingisuguse uue lähenemise ja plaani, et mismoodi edasi. Mis tähendab, et tegelikult mul on vaja seda siin ikkagi edasi pushida. Siis saab. Mul on sellest pushimisest kopp ees. Nagu N’il sellest, et ma muudkui nokin ja nokin millegi kallal ja siis lihtsalt keegi kuseb mulle suure kaarega krae vahele. Anna või alla ja minegi otsast küürima-küürima ja mingile kellast kellani orjatööle kus iga haiguslehe peale kurjalt vaadatakse. Haigusleht aga tuleb valust valuni. Seekord siis niiviisi.

Suurim küsimus on, kellele seda vaja on ja kuidas isiklikke kulusid kontrolli all hoida? Kuidas hoida see niiviisi tulus, et ma lihtsalt sitaks tööd ei teeks selleks, et sandikopikaid saada. Teate kuidas mu raamatute-artiklite lugu on tavaliselt läinud? Raamatu kaastöö eest ei saanud ma midagi. Ja reaalselt olen ma raha saanud 1 artikli eest. Tegelikult kahe, kui viiekas ka loeb. Ehk kirjutamisega ära elamiseks peaksin ma kirjutama kogu aeg, kõigest ja igale poole. Ja see ei ole tehtav.

****

EU accepted the article 11 and 13. Read more about article 11 in here. This is the second day I write literally in everywhere. To understand where I stand, what is I have to change and do to save my work. I know it should be fine, since it is educational, but I need to proof it at someplace. I got so mad when Isand told me about since when it was a subject on summer everyone did speak about it. Now when they literally did it no note anywhere at all.

Today I took time to find new perspective to find new ways how to go on with the idea. It means I need this blog more. Then maybe it is possible? I am enough that I need to push-push-push. N is enough of the fact that I do something, I waste time on it and then it turns into dust. Maybe it is my place to go and serve and work as a slave. This time I would be most hated worker for I will take sicknesspaper in moment pains start. Theres just no point.

Biggest question about new ways is who needs it and how to control the costs? How to make it the way that I wount work my ass off to get some cents. Most of my writing stories have been free. I got money only for one article. Two, if 5 euros is a fee that counts.

Advertisements
Rubriigid: Töötuba. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Artikkel 11 ja 13 tehtigi teoks

 1. Lahendused ütles:

  Hakka inimeste nõustamisega tegelema tunni-hinna alusel.

  Nime ju kuulsust sul ju on (Selgeltnägijate tuleproovidest läbi käinud & Vanaküla nõustamis-telefoni otsas istunud teada-tuntud Haldjapiiga oma teravate tajude ja suurepärase selgeltnägemise võimekusega).

  Seejuures tee vahet niisama jutul … tõlgendamistel … ja selgeltnägemisel.
  Näiteks:
  a) Niisama vestlus maailmapildi põhiselt (a’la On jah selline asi nagu needus olemas … st üldine vestlus ilma inimesesesse süvenemata: nö “lasta teistel ennast tühjaks rääkida”) : 10 raha tunnis.
  b) Olemasolevate teadmiste ja diagnooside tõlgendamine ja lahti seletamine (a’la milles konkreetse inimese needus täpsemalt seisneb … ehk süvened küll mõtte tasandil teise vestlusesse, kuid selgeltnägemist ei kasuta): 20 raha tunnis.
  c) Otsene selgeltnägemine (mis inimesel viga on … ehk üritad selgeltnäha inimese probleeme): kas 50 raha tunnis, või 10 raha konkreetse probleemi kohta hetkelise sähvatusena.

  Raha pead enne vestlust ära korjama (nagu viina-poes, või litsi-majas) … hiljem ei taheta eriti maksta.

  Samuti pead õppima kliente nö “järjestama” … hommikul, kui pea värske on, tegeled selgeltnägemisega … lõunaks, kui selgeltnägemise päeva-limiit kulutatud on tegeled tõlgendustega …. ning õhtuks, kui aju on täitsa umbes, ajad niisama juttu (lased “polkovniku leskedel” tundide kaupa ennast tühjaks rääkida) … õhtuks on tava-inimese päeva-palka ületav raha-hunnik koos, ning nädala pärast on uus pesumasin olemas.

  Võtme-sõnaks on liht-töölise tunni-hinda ületav tasu … ning võimalikult paljudega võimalikult pikalt vestlemine (mitte ei oota ühte miljonäärist “nafta-sheiki”, vaid tegeled sadade kesk-klassi isenditega enam-vähem-söödava 2-kohalise tunni-hinna alusel).

  • Haldjapiiga ütles:

   Kuule, ma olen eluaeg keskklassi inimesele taskukohast hinda võtnud ja mitte tunni vaid kohtumise alusel. Alal 2 kohaline või eriti kiirete ja lollakatel hetketel lausa 1 kohaline :D Hinnas ei ole kunagi asi olnudki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.