Käbinäärme aktivatsioon algajatele

Panen väikese rännaku kirja, kuidas siis avada Kolmandat Silma.
Mul on teistsugune lähenemine, sest nii palju kui ma olen nendega kellel käbinääre puhas ja aktiveerunud, siis on ka selge, et nad ei näe. Selle õpetusega jõuate rajale millel olete võimeline oma keha kuulates ise edasi liikuma.

Oma plaanist olen ma välja jätnud täieliku aluselise dieedi, sest ma lihtsalt ei näe, et see töötaks. Kui aga tahate hirmsasti proovida, siis pidage meeles, et veri on aluseline ja veres on olemas kõik vitamiinid.
Samuti olen ma välja jätnud otsmikumassaazi. See peaks tulema alateadlikult, mitte olema sunnitud.

Aga läheme siis rännakule. Ehk mida me kõigepealt teeme.

Iga päev

Tegevused
Iga päev vähemalt pool tundi jalutame looduses. Effekt on mõjusam kui olete üksinda. Kindlasti ei tohi kuulata samal ajal muusikat või surfata internetis. Põhihetk on jälgimisel. Loodusehääled ja pildid korrastavad rahustavad ajulaineid.
Trenn. Nüüd oleneb. Jooksma lähed, siis ilma klappideta ja saab sellele jooksule lisada rahulikuma hetke looduses. Samas kui valid grupitrenni või hommikuvõimlemise Eller-Nabi paistel, siis kõlbab ka nii. Sisruumitrennile peab järgnema pisike puhkehetk värskes õhus.
Kuula vaikust. Lülita kõik elektriasjad välja ja mine külmikust kaugemale. Kui kuuled pinisemist siis pinisevad elektrijuhtmed. Õues pole kunagi seda kogemust mis toas, antud juhul ma näen, et selline kunstvaikus annab ajule võimalust puhata.
Maga vaikuses ja pimeduses. See aitab käbinäärmel paika sättida serotoniini ja melatoniini tasakaalu.
Lülita välja kunstvalgus ja kasuta seda nii väha kui võimalik. Kui talvel saate lampi põlema panemata õhtu ära veeta peaks vaikselt paika loksuma aastaaegade rütm.

Söö
Toiduga on nii, et me peaksime sööme toitu mis kasvab või on püütud meie põhielukohast 20 km raadiuses. 20, sest inimene jõuab reaalselt päevaga läbida 40 km, ehk kodust minema ja tagasi on keskmiselt 20 km. Muidugi ei saa me kontrollida kõike, et lähme poodi ja iial sulle ei öelda kus miski kasvatatud on. Rusikareegel on see, et ideaal oleks osta kohalikelt talunikelt, piirkonna jahimeestelt. Suures plaanis me ju teame kui kaugel meie kodust on mingisugused suurkorporatsioonide loomafarmid. Kui kohati lükkab kuuli liiga kokku siis eelistage vähemalt eestimaist. Või, kuidas võtta, kes Valgas elavad võivad vabalt ka Läti tooteid kodusteks pidada.
Iga päev tuleks süüa
1 spl mett. Mesi on aju toit. Vältige ersatsi.
1 puuvili. Missugused puuviljad kasvavad meil siin? Õunad, pirnid, kui omale arbuusi või apelsinipuu välja võimled siis lähevad ka need arvesse. Klaas mahla on umbes sama mis puuvili. See 1 ei ole siinkohal piiriks, et palju kulub, aga vahele ei tohiks jätta.
Peotäis marju ja pähkleid. Sama reegel kehtib ka siin. Missugused pähklid ka marjad meil siin kasvavad? Siinkohal tooksin erandina välja kreeka pähkli mis toetab ajufunktsioone.
astelpajumarju/pulbrit/mahla. Seal on soovitatav kogus olemas. Astelpaju kaitseb veresooni lupjumise eest. Lupjumise vastu me siin ju võitlemegi.
Joo vett, ilma selle va flouriidita. Ma tahaksin tähelepanu pöörata, et piim ja mahlad on toit. Et juua võib ikka, aga tuleks teadvustada mis miski on. Mis need annavad. Erinevate teede näol on tegemist looduslike ravimitega, ehk enne tarbimist natukene uurige kas ikka on vaja ja kui isu on(keha küsib) siis mõelge miks. Igasugused pakiteed pange põlema.

Väldi
Plastikust kausse ja söögiriistu. Plastik reageerib toiduga, plastik annab endast ka meie organismi. Võimalusel kasuta portselani, puitu, klaasi, hõbedat.
Minema tuleks visata plastikust veekeedukannud ja filterkannud.
Väldi lupja(katlakivi), flouriidi(hambapastad, plommid) ja VÄHEMALT E861.
Väldi igasuguseid keemilisi shampoone-seepe-kreeme. Juukseid pestakse nt munakollasega, seebi puh tuleks valida mõni milles ei ole imelikke lõhna ja värvaineid. Kreemide osas on abiks youtube. Põletuse korral aitab aloe. Kreemidest ja salvidest on ok kasutada tsinksalvi, briljantrohelist, kampriõli, vietnami salvi, hanerasva. Saate aru, sellised võimalikult vähestest ainetest kokku segatud konkreetselt effektiivsed vahendid.

Kord nädalas
Saun. Saun puhastab keha ja hinge, ainult saunas saab päriselt puhtaks, seda teab igaüks.
Rütmipill. Trummid, marakad, jauramid, mis iganes meeldib,nendega on võimalik minna planeediga ühte rütmi, iga päev on alguses palju, tuleks ennemini harjutada, katsetada, tunnetada.
Tantsi. Siin on ääretult olulised alateadlikud liigutused. Olgu see pigem kargamine kui kena tants. Harva tehes ei vajuta ära imelikku tavass ja keha tunnetus on parem.
Laula. Laulmine samamoodi on pigem meloodiline häälitsemine kui laul. sellega mõjutatakse aju erinevaid osi.
Vaata päikest. Kinniste silmadega loomulikult. Kus sa siin Eestimaal rohkem kui korra nädalas seda Päikest ikka võtad. Nagunii ei tohiks seda teha ka siis kui Päike on väga aktiivne.
Uju. Ujumine on rütmiline tegevus millele kaasneb vee hääl. Soovitan oodata siiski suveni, kuna kloor ei ole just suurim sõber.
Shokolaad. Päris mõru shokolaad või kakao on samamoodinagu mesigi aju toit. Keha teab palju vaja läheb.
Seksi. Seks aktiveerib käbinääret.

Kord kuus
Kontserdile ja kunstinäitusele. Ühtpidi kunst ja muusika aktiveerib fantaasiat, fantaasia on nägemuste alus. Teisiti ei tohiks üle tarbida kuna need mõjutavad ja annavad valesid impulsse alateadvusesse. Kontserdid peaksid ikka otsemuusikaga olema, mitte plaadilt tulema.

***************

Pineal gland activation for beginners by Haldjapiiga

Welcome to the journey with me. Lets open up this little third eye. This is for beginners so you should not think you will see it all after e mastered it. It will grow inside you and then you will see it. After a year let go my teachings and trust your body.

I have left out very popular alkaline diet, because as much as Ive seen it isnt worth it. If you still want to go for it, please remember. Blood is alkaline and theres everything in blood. Recipe from kokaraamat
1/2 l blood
1,5 dl water or stock or milk
500 g barley flour
marjoram
salt
pepper
Strain the blood, add the stock, seasoning and meal. Stir well. Make pancakes. Serve with melted butter or sour cream and whortleberry-apple salad.

Aswell I have left out forehead massage. I think it should become inside you when its right time. You will do it eventually, theres no need to push it.

So what we will do daily

Actions
Every day, at least half hour we take a walk in nature. Nature is where you are alone with trees and birds and blue sky. You should not listen music or sit in phone in same time. Its you and nature. Nature calms your brain
Training. In a healthy body lies a healthy spirit, right`? It would be good if you can go to run, into nature, then take this calm halfhour in woods to feel the nature. No music. Ofcourse if you are rather in group training or use exercise hall its another story, then you should take after workout a calm moment in fresh air.
Listen to the silence. Turn out electrical devices, and go to farhtest point from freezer and listen the sounds of home. If you hear a low sound its electricity in the wires, eventually you will hear it. Outside its always different and this kind of silence gives another kind of activation to the brain.
Sleep and silence and darkness. It will give to pineal gland opportunity to set right serotonin and melotonin producing.
Turn out artificial lights. It will give you better connection with Earth and seasons.

Eat
We should eat things that grows or is hunter down from around 20 km radius from place we mostly stay in. Human in general is able to walk 40 km on a day, 20 is back and forth. You should buy from local farmers, hunters, or at least think what is generally able to grow around you. Land under yogives you the most ideal food for you to survive in this area.
Every day you should eat
Spoonful of real honey. Honey is food of brain. Avoid false honey.
One fruit. From these that grows around you. Cup of real juice is equal to fruit. You can eat as much as you want, but one is smallest amount.
Handful of berries and nuts. Again, what grows where you live. Exception is for walnut, walnut is the food of brain.
Sea buckthorn berry products. Sea buckthrorn protects bloodvessels from calcification and cleans them up.
Drink water. Avoid water that may have flouride inside. Please pay attention that milk and natural juices are food, what you use as drinks. They dosnt clean body like water does. Teas are natural medicine, so please take a notice what one or another tea heals. If you love something than wonder why. Avoid fake teas and sugarjuices.

Avoid
Plastic bowls and cutlery. Plastic reacts with food and drinks, soon we all are plastic. When possible use porcelain, glass, wood, silver.
Avoid plastic water kettles and filters.
Avoid calc, flouride(toothpastes, toothfillings) and at least E861.
Avoid chemical shampoos, soaps and cremes. You can wahs your head with eggyolks. There are available soaps with natural aromas and colours. As cremes use google… With burns you can use aloe. Cremes and ointments try to choose rather natural products or these that has little ingredients as possible, something that already your grandparents greets and is still found in markets.

Once a week
Sauna. These who has experienced it knows its only possible way to get truly clean.
Rhythmic instrument. Drums, maracas, what ever you like. It must be something to balance with rhythms of planet. At first daily is too much, it need some practice to get the right feeling, daily might just push you into same path.
Dance. It is extremely important to not dance nicely or how you are taught to. Its more like jumping and leting out whatever comes inside. Aswell, if you dont do it too often it dosnt turn into dance and you will do different things. Daily it may push you into same path which we try to avoid.
Sing. These others teach you to do different sounds to wake pineal gland. Singing in here is same thing. You dont sing popular songs you just sing different sounds. This will affect your brain. Dont look up what others do, find what fits for you.
Look into the Sun. Eyes closed. Avoid periods when Sun is very active, dont go for over 10 minutes at time.
Swim. On open waters, ofcourse. Swimming is rhythmic full body activity with what together goes sounds of water.
Chocolate. Real chocolate or cocoa. avoid chokolatelike products. Its the food of brain.
Sex. It is well known that sex activates pineal gland.

Once a month
Concert and art exhibition. This thing does activates fantasy, yet it also affects subconsciousness, which we want to avoid. Fantasy is the base of sight. Concerts must be live, nothing should come out of tape.

Rubriigid: Nõiakunst. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

6 Responses to Käbinäärme aktivatsioon algajatele

 1. Manjana ütles:

  See jutt on selline tavaline tervislik eluviis, enamuses. Mind huvitab hoopis su jutu algus. Et milles väljendub aktiivne ja puhas käbinääre ja milles väljendub avanenud kolmas silm? Selle kohta on netis miljon juttu, aga kuidas sina seletaksid.

  • Haldjapiiga ütles:

   Minu jaoks on avanenud kolmas silm see kui inimene näeb, noh, mitte nende kahe füüsilise silmaga aga selle va kolmandaga. Näeb siis seda mida nende kahega ei näe.
   Enamustel inimestel olla käbinääre lubjastunud, st töötab küll, aga mitte kuigi effektiivselt. Nt on sassis melatoniini-serotoniini tootmine. Suvaline tervislik eluviis toetab kolme funktiooni. Puhkamine, toitmine ja maaga samasse rütmi tagasi minemine. See on algajatele, sest mingit kaugele vaatamist sellega ei saavuta, küll aga muutub REM uni peagi palju toredamaks.
   Niiviisi aeglaselt sõudes peaksid enamik inimesi lõpuks, loomulikult tuleb siin varjant edasijõudnutele ja ekspertidele jms, suutma ka nägemusi kontrollida. Ehk ei tule mingi laks lampi keset päeva peale, kui see just oluline pole.
   Kuna ma eeldan, et sa midagi näed ja teed ja jagad siis proovi seda. Unisena võta trumm ja hakka taguma, tao kuni jääd tukku ja siis tule tagasi ja kirjelda.
   Kui leidsid end lihtsalt kummuli trummi otsast proovi veel mõned korrad. Et siis tähele tuleb ka täie teadlikusega panna.

   • Manjana ütles:

    ma ikka ei saanud aru, mismõttes näed seda, mida kahe silmaga ei näe. see ei ole ju sisselülitamise küsimus, et oleks millega võrrelda. laksu all on nii, et viuh läheb teistsugune nägemine sisse ja pärast kaob ära. erinevad versioonid, oleneb tujust ja narkootikumist. kohe saad aru, et näed teistmoodi kui tavaolekus. kolmanda silmaga ju pole nii, et lülita sisse ja välja. või on? inimesed näevadki väga erinevalt. enamus inimesi näevad küll, aga enamust infot ei näe. niipalju näevad, kui nende laiskus neil vaadata laseb. mõned näevad sünnist alates asju, mida enamus inimesi ei näe, aga kuna sellest ei räägita, siis nad kaua aega ei teagi, et näevad teismoodi. kustmaalt alates see kolmandaks silmaks nimetamine hakkab?

    see trummiga asi on pigem transs, millel ma kolmanda silmaga mingit seost ei näe, trans on unelaadne seisund, mida iga inimene piisava lõdvestusoskuse korral saavutada suudab.

    see käbinäärme jutt sarnaneb nende jutule, kelle jaoks anatoomia koolis lemmikaine ei olnud – esoteerika ja reaalteaduse mõisted segamini nagu pudru ja kapsad. neid kahte peaks eristama, reaalteadustega esoteerikat ei ole võimalik seletada, sellepärast see esoteerika ongi.

    • Haldjapiiga ütles:

     Ise küsid, ise vastad, kas pole? Et mõned näevad sünnist saadik ja kuna teemaks pole saavad teada mingis erakordselt jaburas situatsioonis, et kuskil on aed ja teises linnas on auk. Kuna aga on võimalik näha rohkem ja paremini ja , kuidas ma ütlengi, sa ei näe seda silmaga vaid… Ma kunagi vaidlesin ühega sel teemal ja see on hästi huvitav teema. Mõned näevad vasaku ajupoolkera sees (kõrvaga siis ilmselt?), osad kuklas, osad otsmikus. Narkotsiga aga lendab pilt füüsilisse, nt draakon ilmub lakke nii realistlikult et see on füüsilises, sealjuures ei näe siis päriselt energeetiliselt enam mitte midagi, täiesti kinni tõmbab. Energeetiliselt jäävad pilid erinevalt paistma. On siin ja seal ja seal ja seal ja kasvõi seal. Eraldi. Ja kui sa küsid kas on sisse väljalülitamise võimalus siis jah on küll. Ma ei saa aru miks tuleb arvamus, et see on sundus? Sundus on see kui sa katsud või näed, koged midagi ja siis tuleb korraks nägemus, aga see ei kesta tunde.
     Oh sa oled transis ka kodus, noh, siis sa võid tulle tagasi neid teemasi lugema umbes kui ma meisterklassist kunagi julgen kirjutada :)
     Mis imelik arvamus, et esoteerikat ei ole võimalik seletada? Ma kusjuures pool päeva mõtlesin, et peaks antud teemast loengu tegema ja siis mõtlesin, et algajatele nagu pole mõtet, sest nagunii tulevad sinna kohale need kes on selle osa juba saavutanud ja see ei anna suurt midagi. Samas sinu vastusest mulle tundub, et võib olla see polegi maailma halvim mõte.

     Miks käbinääre? Aga miks mitte? Visioon tekib peas. Käbinäärme degeneratsiooni ja “vaimse pimeduse” vahel on leitud suht otsene seos ja siinkohal ma ei viitsi ei välja mõelda ega juurutama hakata nö tõde, kui see on see tõde mida suurem enamus õigeks peab.

     • Manjana ütles:

      Su vastusest selgub, et me ikkagi mõtleme erinevaid asju. Ma ei mööratle, kus nägemine toimub. Ma vaatan ikka silmadega, aga ma märkan asju, mida ma varem ei näinud, on vist õigem. Nägemisest saadav info on suurem, ma mõtlesin.
      Draakoni asju ma ka pole näinud, ma ei ole hallotsinogeene proovinud, mulle mõjub natuke kanepit juba piisavalt, aga ma ei näe midagi väga erinevat, samad asjad, aga välja näevad teistsugused.

      Esoteerika puhul ma lähtun definitsioonist: “Esoteerika ehk esoteeria on salapärased või salajased õpetused, teadmised ja oskused. Sõna tuleb vanakreeka sõnast esōterikos ‘sisemine’. Esoteerika all on mõistetud siis seda, mis on ligipääsetav ainult pühendatute siseringile. Vastand: eksoteeria (väline, kõigile avatud teadmised).” (allikas: vikipeedia)

      Ehk siis esoteerika on vastand reaalteadustele, mis on kõigile kättesaadavad. Seega saab esoteerikat seletada läbi reaalteaduse ainult vastandades, kuna tegemist on vastandmõistetega. Tavaliselt on Eestis selgeltnägijad inimesed, kes koolis füüsikat ja matemaatikat jms ei armastanud ja kui nad hakkavad mingeid asju seletama teaduslikke sõnadega, ajavad nad totaalset jama, mis reaalteadlased tagajalgadele ajavad ja nõidadest rumala mulje jätavad.

      • Haldjapiiga ütles:

       Hetkel on mul sellest ükskõik, kuigi tuleb tunnistada, et mulle väga matemaatika meeldis.
       Kuna Sa väga vist ikka ei loe, siis ma selgitan oma sõnadevalikut väga täpselt.
       Pealkirjavalik on haarav.
       Sõna ALGAJATELE peaks viitama sellele, et ongi mõeldud inimestele keda ei huvita süvitsiminek ei maagias ja eriti mitte füsioloogias, anatoomias. Et sõnad oleksid tuttavad seostuksid õigete asjadega. Kindlasti ei ole see mõeldud inimestele kes on endaga tegelenud ja omavad juba mingeid tulemusi maagias. See ongi uudishimulikele lootuses, et mõni on tubli ja viitsib ise mitte ei lähe hullu peaga ja lase kellelgi oma kolmanda silma kanalid vägivaldselt avada. Antud isetegemise meetod on andnud korduvalt häid ja pikaajalisi tulemusi.
       Samuti ei räägi ma kunagi esoteerikast. Mis siseringis see siseringis(väljastvaatajale esoteerika), mis avalik, see avalik.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.