Koroona

Polegi sel popil teemal sõna võtnud…

Uue koroonalaine eel vaatame me tulevikku teatava hirmuga. Kui jälle kõik lukku läheb? Kuidas siis elu ja töö ja kool ja palk edasi lähevad? Kas koroona on olemas?

Jah, koroona on olemas.

Kauges galaktikatuules liigume ikkagi edasi, alati. Meie, meie Päike ja kõik planeedid meie ümber ning tähed silmapiiril. Me muutume, kõik koos ja korraga. Uue ajastu eel tuleb alati ka uus energia. Uus energia mida me ei mõista. Suutmatus läbi töötada teeb meid haigeks.

Kas säärast koroonat on olemas nagu meile tutvustatakse? 4000 valepositiivset Rootsis? Suur tapatalgu Venemaal? Valgevene presidendi kotti ajamine, sest ta keeldus hullusega kaasa minemast? Ei, säärast ei ole.

Meil on koroona millel on teada juba üle 60 tüvi, mis muundub igas organismis vastavalt selle kandjale. See ei muuda ainult meid vaid ka meie muudame teda. Paljud dinosaurused surid välja, kes mitte need muutusid sest tuli uus energia. Paljud loomad täna surevad sest noh… uus värk.

Me muutume ja muutus on vajalik, muutumata me ei suuda kasutada midagi absoluutselt uut, absoluutselt uueta ei suuda me kasvada. Kui kevadine koroona troopas meie kopse, siis  sügisene ründab meie aju. Ei, mitte paha pärast, vaid sellepärast et me näeksime. Eks ta ikka võtab kopse ka, aga kui nii selgelt ja lühidalt vaadata siis ta ründabki kõige nõrgemat kohta.

Ma pole kunagi eriline “haigus on su sõber” idee austaja olnud aga seekord see seda vist siiski on. Vähem paanikat ja rohkem enesesse keskendumist ja ju me elame edasi.

Rubriigid: Haigemaja. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.