Ma nägin kummitust!

Ma olen aastaid tegelenud surnutega ja kummitustega ja kummitavate majadega.

Tajunud halba energiat, saanud laualambiga vastu pead. Ja alati on mul tulnud võtta häälestus, et neid näha, et nendega rääkida. Jaa, silmanurgast olen ju näinud, või eemalt.
“Hei. Tere!! Kuidas käbarad?” Teate, need kes näevad ja tunduvad inimestena ja siis kaovad, kes on justkui oma rolli või ajastusse kinni jäänud ja keda vähe sinu isik ja mured huvitavad.
Majavaime olen siiani näinud varjudena ja samuti nii päriselt ka, aga need on sellised teistmoodi. Natukene inimesed ja kohe päris palju siiski mitte. Võiks öelda, et nemad ongi kõige agressiivsemad oma suhtluses meiega. Teisiti on nad jälle sellised, kes mängivad peitust ja mõned kolivad välja sel sekundil kui sa nad üles leiad. Toredad sellid, ausõna.

Nüüd ma nägin kummitust! Kassi. Tükk aega istus ja oli veidi hallikas, just nagu kummitus noh. Vaatas mind ja ma võin öelda, et näo järgi paistis nagu oleks triibuline või täpiline. Kui ta liigutas oli kõik veidi aeglane. Ja talle sai otsa vaadata! Pöörasin pea, panin silmad kinni ja vaatasin uuesti ja ta oli ikka alles! Hiljem hüppas ja läks ära.

Ma olen sellises vaimustuses, et mine või otsima!
Ma omaette mõtlen, et teised vist nii näevadki kogu aeg, aga sellistes r’mekummitavates majades ma pole käinud. Vanalinnas olen ma näinud ka, aga mitte nagu poole meetri kaugusel vaid palju kaugemalt. Tihti on üldse nii, et kummitus pole kummitus vaid on hoopis mingi veidi ebasõbralikum tegelane, kellele meeldibki panniga anda. Minu kõige kummitavamas majas olidki vanad määratlused, reeglid, paar needust ja üks kuri lambiga vehkiv memm. Teate küll, et kummitavas majas ei pruugi kummitus kolistada ja need hallid olendid eriti ei kolistagi. Lihtsalt see füüsiline osa seal oli superluks.

Rubriigid: Nõiakunst. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.