Kuis me lehed, aina keerleme

Käisin lehti korjamas. Nii kauneid kui Merka ei saanud. Mõtlesin neist maski meisterdada, surusin ranitsa sügavusse ja … sinna need jäidki. Võib olla ikka saab maski… või tuleb uued lehed tuua.

See on ükskõik, eks? Eks? Seegi on ükskõik, et lehed minu eest viimseid seeni varjavad ja veel on võimalik end mustikasiniseks süüa. Kusagil sügaval ussisoos aga kasvavad magusad magusad murakad.

Istun siin, nõutuna. Homme tõusen ja lähen… kusagile, teen midagi.
Ülehomme taas. See on vist kriis? Normaalne ealine kriis?

Aga ma ootan kolletamispäeva. Tähtpäevade maagia on mind taas enesesse haaranud. Linnas pole seda kõike sugugi nii lihtne korraldada, nüüd aga paistab, et ehk, ehk tõesti. Hetkel on nii, et mina olen ühes spinnis ja Gothika teises ja meie spinn ei ole sama. Meie maailmad ei kattu.

Võib olla traditsioonid ei olegi olulised, aga on miski millel ma hoian oma sõrme ja hoian ja hoian ja hoian…. On miskit millest ma hästi aru ei saa, noh et, tekib voolamine ja tähtpäevade nihked kaovad ära, tekivad pikkused ja loogiline asetus ja teadmine mida millalgi tehakse ning miks. Seepärast, et nii oli mugavam või kombeks ei tehtud kunagi midagi ja siit tulebki see sõrmehoidmise punkt.

Kui midagi tehti siis miks? Ja millegi väga iidse vari mida ma olen riivamisi näinud lendab üle minu pea. Ja lõpuks, kui kõik peakski olema nõidus, siis miks me midagi teeme?

Kolletamispäeva kohta räägin lähemalt neljateistkümnendal. Mul on üks rituaal, oh ütlemegi nii, rituaal mida ma olen teinud. Maailmalõpus kui ma esimest korda pmst kogu olemasoleva kirjanduse, ei kirjanduse ma siiski närisin läbi Punkri ajal, Maailmalõpus ma katsetasin värki. Ja ma leidsin selle kusagilt ja see oli loogiline, rituaali siis. Vaat, sellest ma räägingi.

Rubriigid: Veimevakk. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.