Vastus Jss’ile e. veel koroona juttu

Jss ütles:

Mida sa arvad sellest, mis on tulemas pärast koroonat? Räägitakse, et see uuenduslik koroonavaktsiin muudab inimese DNAd. Seda seostatakse piiblist tuntud metsalise märgiga. Kui kahtlast vaktsiini ei võta, siis poest süüa ei saa osta…? Millegipärast tundub, et see koroonaplandeemia loodi selleks, et hakata kehtestama ammu ettekuulutatud uut maailmakorda. Lisaks on võimalik selle varjus lahti lasta mingi korralik surmaviirus ja väita, et koroona muteerus ja ise olite süüdi selles, et ära surite, sest ei täitnud nõudeid

Mis on tulemas pärast koroonat?

Ma ei tea. Täiesti tõsiselt, kui siiani on olnud selline rütm ja voolavus siis nüüd näen ma õigtse mitut pilti, et mis pulli võib saama hakata.

Koroona oma olemuselt, ideelt oli algselt hoopis midagi muud. Koroona vast pidigi olema too surmaviirus, noh nagu need seagripid jms enne seda. Lasti laborist lahti ja… ei tapa ikka veel piisavalt. Või, peaaegu, sest vaktsiini kannatab juba ju müüa? Seekordselt on aga nii, et vaktsiin oli ju olemas, lihtsalt koroona muteerus kiiresti. Liiga kiiresti. Kõlakad käivad, et maailma juhid ei nakatu, sest nad on juba vaktsineeritud.

Et saaks aru hirmust DNA muutmise ees, mis antud vaktsiiniga on väljareklaamitud kui innovatiivne meetod (vähemalt tolla algsega oli), siis VIIRUSED MUUDAVADKI DNAd. Mitte palju aga hetkel koroonat arvestades see ilmselt muudab. Kuhu ja kuidas – me ei tea kuidas see toimibki, kuidas me nakatume, rääkimata mida see meis muudab. Muutumine on osa evolutsioonist, see muudab meid väliskeskkonnale sobilikumaks. Vaktsiinid siiani otseselt dnad ei muutnud. Nad andsid organismile mustri mida ära tunda. Kui muutus eneses on ise tootmine, ise vastamine, ise-ise-ise, siis vaktsiin on nagu väike õrritus, mäng, kus tekib inimese poolne pisike vastus. See kuidas muudab viirus inimese dnad on absoluutselt teistsugune kui vaktsiin mis on antud viiruse vastu tehtud. Antud vaktsiiniga, võtame nt, et Eestisse on tellitud 6 erinevat vaktsiini kellest 1 on öelnud, et see ei sobi allergikutele. Võib täiesti kindlalt väita, et meditsiinitöötajad saavad parema ja töökindlama vaktsiini kui eakad või tavainimene tänavalt ja kuuldavasti inimesed juba surevad.

Selle juba ammu teada jorust on mul lihtsam minna edasi.

Sarvilisest rääkides siis jap, isegi mina siin räägin, et nüüd on koll kohal ja nähtav. Metsaliseks saab see uus maailmakord, eksole? Ülim kommunism või millest nad seal unistavadki. Kontrollist, rahast, võimust. Rikkuste nimel on miljoneid tapetud, nohu ju. Ehk kes on nendega ja kes nende vastu on täna mõneti lihtne näha just selle sama vaktsineerimise pealt. Kes seda ikka teistele pähe topib, see ka süsteemi toetab. Just nimelt, pähe topib. Nii kahtlast süsti ei tohi keegi kergekäeliselt lubada teha ja ometi olen ma lugenud inimestest kes leiavad, et nemad lubavad end süstida, teistelt seda nõudmata. On aga neid kes demoniseerivaid kahtlejaid. Olla pahatahtlik nende suhtes, kes pole näinud ühtegi koroonahaiget? Ei ole ju veel selge kuidas viirus levib? Piisknakkus ta ehk ei ole? Või on? Noh, et tüüp magab kahe koroonahaige vahel ja ei jää haigeks? Mina ei saa võtta kätte kõiki haigestunuid ja lisaks sellele kellega nad on kontaktis olnud uurida välja kas on olemas mingit ühesugust asja mida nad on tarvitanud, katsunud, teinud, käinud. Noh, et äkki meid mürgitatakse? Jap, see võib küll sitta lappesse mõnel ajada. Sorry-sorry, isiklik pesa ja nii edasi.

Üks tee mida mööda me läheme ongi see vaktsineeritud ja välja heidetud, ehk need kes keelduvad ja näitavad keskmist sõrme, kui öeldakse, et poodi ei saa. Toit ja riided ei tule poest! Minnes minema tekib aga oht saada jahitud. Ehk kui sul pole enam nime ja kui sa oled välja heidetud siis üks hetk hiilitakse ligi ja alustatakse kas sõda kui lahkunud mass on suur, või lihtsalt tapmine, vahistamised sundvaktsineerimised. Vaesus inimeste murdmiseks, ilmajäämised. Vaesus, teavad mitmed rääkida, on hetkel süvenev. Puudus ilma puuduseta, sest tootjaid oleks aga toota ei saa ja müüa veelgi vähem.

Majanduse suremine viib uute majanduste tekkele. Tekivad kinnised linnad, mis toimivad veidi vanade süsteemide järgi, kuid on oma olemuselt absoluutselt sotsialistlikud. Teisal tekib anarhia ja kui veab siis taastub külade-klannide-hõimude ühiskond.

Kõik istusid kevadel kodus, sest siis nad ei näinud. Istud kodus jäävad märkamata uuenduslikud ehitused, sõjavägede liikumine, maalihked, maavärisemised, vulkaanipursked – noh, et eile oli küla, täna mitte. Viimaseid olla olnud paari aasta jooksul rohkesti. Tegelikult on neid kõiki olnud kohutavalt rohkesti. Kui sa ei lähe metsa ei saa sa ka näha kes elavad metsas, rääkimata mis seal toimub. Ka meie maastikul on väga suuri muutusi toimunud, ilma, et meedia neist väga rääkinud oleks. Uued kõrgepingeliinid on küll tervitatavad aga varem olid neist nupukesedki olemas.

Mis ma sellega mõtlen, et maailm muutub ja muutub väga väga kiiresti. Kliima soojenemine pole mingi kliima soojenemine, vaid kliima muutumine. Maailma muutumine, kõige muutumine. Pooluste vahetumine. Ja, et kõik hästi lõbus oleks siis kõik korraga. Kõik korraga.

Loodan, et see oli vastuseks piisav. Ja muidugi ma loodan, et epideemia tuleb ja läheb, läheb nagu läks katk. Paar tiiru hullumaja aga elu läheb ikka edasi, nagu alati on läinud. Et kõike ei tule meile kõigile liiga palju, et me saame olla peale sedagi targemad aga mitte veel ilma kõigest. Jah, seda ma loodan, ka siis kui ma seda pigem haruldaselt õrna võimalusena näen, on seegi ju võimalus.

Rubriigid: suitsunurk. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 Responses to Vastus Jss’ile e. veel koroona juttu

 1. Jss ütles:

  Selle süsteemivälise eluspüsimisega on see probleem, et uhked ja hääd eestlased on juba ammu lasknud taludel hävineda ja kui aeg on käes, siis pole enam võimalik pöörduda maa rüppe, kus ennast traditsioonilisel viisil elus hoida. Isegi elementaarsed käsitööriistad olevat vanarauakokkuostu viidud (huvitav, kas edumeelse eestlase jaoks on tulevikus kivikirvest valmistada ja sellega midagi toksida lihtsam kui eelnevate põlvkondade higi/vere/pisarate/elude abil välja teenitud ja loodud vahendeid kasutades elus püsida). Siis kui noored oleksid võinud eluks vajalikke oskusi omandada, pikutati mererannal või mängiti palli… Praegu võib oletada, et kui näiteks talvel külmaga kaoks elekter pikemaks ajaks, kärvaks enamus esimeste nädalate jooksul (uhked ja hääd eestlased alustasid ahjude ja pliitide väljalõhkumisega juba palju aastaid tagasi).

  Praegu on koroonapandeemia, aga maailma majandusfoorum (WEF) hoiatas suvel, et palju ohtlikum koroonast saab olema küberpandeemia nii et varsti pole imestada, kui kaob internet ja võib-olla ka elekter. Mingeid kahtlaseid tõrkeid juba olevat olnud…

 2. KäpardGepard ütles:

  Viimasel ajal on kuulda ja näha võib olla sellepärast et seda tuuakse rohkem välja inimesed räägivad sellest aina enam. Ma olen ka vahepeal mõelnud selle üle, miks mõningatele vanematele antakse selline katsumus. Ma ei tea kuidas seda saab nimetada kas looduse vingerpussiks, et aina enam sünnib meil vigaseid lapsi ja kel on mingi geneetiline haigus võib olla on see selline mulje, et aina enam sünnib meil ajukasvajaga lapsi. Kuid nüüd tuleb välja, et vähk ei küsi kas ollakse noor, vana või alles siia ilma tulnud. Eile just vaatasin ühte videot kus olid erinevate geenivigade inimesed kellel on käed nagu puudjuured või siis kes näeb välja nagu troll. Millest tulenevad sellised väärarengud kas süüdi on see, et me elamegi mürkide keskel ja toksiinid mõjutavadki organismi sedavõrd, et sünnibki väärarenguga lapsi. Muidugi meie arusaam oli, et vähk ongi ainult vanematel või siis noortel, aga mitte siia ilma tulnud lastel. Me keeldusime seda uskumast.

  • Haldjapiiga ütles:

   Vabandused, et ma varem ei vastanud, mul siin elu ja nii

   Laste haigused on vanemate teema. Kui lapsel on vähk siis mis tasandil on vanem end ära allutanud? Ma olen haigustega igasuguseid asju näinud mida inimesed teevad ja see on õudne.

   Kõik haigused on energeetilised, ka geneetilised. Geneetika avaldub kas ise või väliskeskkonna mõjul (loe: inimene ikka üldse ei taha areneda, vahelduseks teistsuguseid otsuseid/valikuid teha,). Kuid pidev kiirituses olemine aitab muidugi sellele kaasa. Inimene võib olla mis iganes energeetiliselt, aga kui ta happega üle valatakse kõrvetab see siiski.

   Geneetilised rasked haigused on hetkel rohkem pildis ka seetõttu, et varem need inimesed lihtsalt surid ära. Mul on sisuliselt terve suguvõsa geneetilise haiguse tõttu maha surnud, see aga ei tähenda, et uue põlvkonna lapsed terved poleks. Enamik meist siiski on vigase geeni kandjad – lihtsalt see sama, kas arened või mitte situatsioon.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.