Mõeldes tagasi ja vaadates edasi

Vaatan siin uue aasta prognoose ja ennustusi ja mõtlen ise, et kas tõesti hakkab homme uus? Alles veebruaris algab uus looma aasta, minu sünnipäev on kunagi märtsis. Päike käib kõrgemalt ja….

Mis siis olid uue Päikese mõtted, tagasivaade vanasse.

Eelmine aasta oli väga teistmoodi aasta, ma ütleks, et ikka kohe lausa pigem kehv aasta, Kehv on sealjuures loomulikult suhtumise küsimus. See aasta oli väga arenguküllane, ütleme siis niimoodi.

Inimese eesmärk on areng ja alati on lihtsam edasi liikuda asjades milles me oleme juba head. Edasi liikuda teemades mida valdame või oleme vähemalt tuttavad. Aga asjaolud kus meil on pigem nõrkused, mille vastu puudub huvi, mida saab kellegi teise pärusmaaks lükata vaat need asjaolud võtsid meie elus võimust ja nii see aasta üleootuste põnevaks muutuski. See protsess ei ole läbi ja läheb edasi kuniks toimub areng. Nii lihtne, ole inimene ja arenen, tule välja oma mugavustsoonist, vaata maailma avatud silmadega ja uudishimulikult ja mõtle, mõtle, et saad küll hakkama, mis sest et keegi kunagi ütles, et ei saa.

Kui ma mõtlen mis edasi siis huvitavaks alles läheb. Raskemaks justkui ka, sest nõutav pingutus on suurem. Rahulik meel ja talupojamõistus on ülimalt vajalikud.

Ma kuulasin mida nad rääkisid, kuidas uut aastat kirjeldasid ja ma mõtlesin – kumb siis on vähem halvem? Ehk kõik jätkub tõenäoliselt veel palju keerulisemalt. Ja ehk ongi meil nüüd lõpuks menüüs surm vs piinarikas surm.

Kui mehed surevad siis tähendab see üldjuhul sõda. Kui nad surevad ühes kohas aga seda ei usu teised tähendab see genotsiidi. Ei, inimestena ma enam erakordselt umbusklikud ei olegi, ehk mida see tähendab ma ei teagi. 2020 muutis meid sellisteks, et isegi tulnukarünnak on nii usutav kui eeldatav ja see on tegelikult probleem.

P.S. Kui ma 2021 ka majanduslikult surnud olen siis ma kohe ei tea… ehk Trimmeri-mutt teeb ise ülekande vm.

Rubriigid: Heietused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Mõeldes tagasi ja vaadates edasi

  1. Jss ütles:

    Kuidas päike inimest energeetiliselt mõjutab? Olen tähele pannud, et kui päikest pole kaua paistnud, võib tekkida masendav tunne. Kui päike jälle paistab, muutub olemine paremaks. Kas päike toidab inimest vaimselt?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.