Ongi käes. Teekond iseendasse

Olen olnud pigem tegus ja ennast kokku korjav jaanuar. Egas ma hästi ei saanudki aru sellest, mis kuu on, kordades ärkasin mõttes, et nüüd ongi veebruar.

Olen iseenese jaoks neid asju läbi mõelnud, otsisin isegi omale küünlatahi välja, kuigi hetkel on selge, et teisipäev jääb vabaks (kui keegi just oma pinda ei paku, aga siis peavad asjad toimuma tõesti kiiresti). Küünlavaha mänguks oli mul päris mitu mõtet, millest mõned teen ma ise ära, näiteks uued küünlad valan vanade põhjadest, helbeid oleks ka saanud, aga ma ütlen, et hetkel tühja ei investeeri.

Aga räägime nüüd kõigest sellest mis on vägagi plaanis.

Maagia, võlumine, nägemine, üleloomulik on meil väga klassifitseeritud, see on täis stereotüüpe. Me ei saa alustada mujalt kui iseendast ja stereotüüpidest, et minna edasi. Ma olen siin inimestega rääkinud, oma ideed selgitanud, mõtet vorminud ja jõudnud selleni, et teemaks on absoluutselt ja ainult teekond iseendasse. Et me ei kujutleks maagiliseks mittemaagilist ja tavaliseks täiuslikku maagiat.

Kolmapäeval tutvume mõistega loitsud ja kuidas neid ära tunda. Loitsud ja abivahendid on hirmsasti populaarsed ja miks mitte nendest siis rääkida. Loitsudega olen tõtt vaadanud peaaegu 10 aastat. Ma olen öelnud, et ma ei loitsi ja ei kasuta abivahendeid. Viimaseid mul ju siiski on ka, eksole? Loitsud kui sellised on lihtsalt mind mingil hetkel huvitama hakanud ja vahest mulle meeldib neid oma keelel veeretada.

Kes ma olen? Kus ma olen? Mis teeb minu minuks? Aga sinu? Me ei saa olla tervikud, kui peame oma siinset keha ja siinset maailma ainsaks.

Ja reedel lõpetame rabas, või laupäeval. Jätame selle praegu lahtiseks. See on nii oluline, see vaikne settimine ja võib olla ma lähengi sinna lõpuks üksinda. Ma olen otsinud, siin pargis Metsavana pole, siin on vaid inimesed.

Kõiges ei pea kunagi osalema, kõigele ei pea kaasa lööma. Kõik ei pea kõnetama.
Kuidas see lugu läheb saab jälgida instagrami storydes @juurteveimevakk

Proovin ka siia mõnda lisada, aga eks teilegi meeldib rohkem pilte vaadata.

Rubriigid: Nõiakunst. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.