Kus on maagia?

Rääkigem mis meid siis uuel nädalal ees ootab.

Esmaspäev 8 – maagia “igapäevane maagia”
Teisipäeva 9 magame sirgelt maha
Kolmapäev 10 – lastelaulud
Neljapäev 11 – lemmiktaim

Ehk siis esmaspäeval jälgime ja õpime ära tundma maagiat. Eks see on selline pikem protsess, aga kusagilt tuleb alustada, eksole? Tipa-tapa tagasi aega mil veel maagiat võis leida kõikjalt. Lapsed näevad kõikjal maagiat, tunnevad ära üleloomulikku. Siis me saame suureks ja vikerkaar, liblikad, iga pisike maagiline vari saab kirjelduse. Kirjeldus pöörab meie tähelepanu leidmaks kirjeldusi ja see ongi vägev, see röövib ära maagia, andmata tasakaalu.

Kolmapäev on meie igapäevase nõiakunsti päralt. Ehk maagia mida me kõik teame, mida me aeg ajalt kasutame, pisikesed käepärased loitsud ja sõnumised. Siit on loota sellist “ahhaa” momenti või nii.

Neljapäevale sai tõstetud lemmiktaim. Kuidas saab olla, et meil on lemmiktaim? Miks on üks enamat kui teine? Antud teema on pigem pisem aga samas ka hilisemat suuremat analüüsi nõudev. Kui aega jääb räägime ka allergiatest ja toitumisest, see paistab selline populaarsem teema olevat.

Kes eelmine nädal ei käinud jäi ilma väga põhjalikust loengust teisikute teemal, väikesest joonistustunnist ja ka esimese sissejuhatava tunnist loitsudesse. Metsadesse ma veel ei jõudnud, täna on hirmus külm, ma pean mainima. Mul sai selle nädalaga paika kool, mis tähendab, et järgmised kaks kuud veedan ma kõik reeded praktikal ja selle võrra läheb kõik nihkesse.

Rubriigid: klass. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.