Pärilikkus ja geneetika

Meil on DNA.
Meil on kaks mälu.
Meil on energeetiline ajalugu, meie isiklik ajalugu mida mäletada võime. Ja meil on geneetiline ajalugu, meie esivanemate tehtu ja elatud.

Sündides oleme oma eelnevates eludes midagi saavutanud või saavutamata jätnud, sellest tuleb pärand, see on inimese pärand. Teatavad pereneedused, mustrid, haigused ja ka traditsioonid on pere taak, mis ei mõjuta meid sugugi vähem kui meie veelgi suurem isiklik ajalugu.

Öeldakse, et oleme olnud ikka ka varem samas peres kas vanavanema või kellenagi. Hingeosade, reliikviate jms sassi minekul on mitmetes eludes kooskõndimine mõistetav. Nt kui mees ja naine on eluaeg koos olnud on nad omadega igajuhul väga segamini ja kohtuvad tulevastes eludes, et seda mis-kuulub-kellele asja klattida. Ma ei tauni neid kes eluaja koos elavad, see on tulusam paljudest teistest. Kuid saab ka hiljem end tagasi tõmmata, ka selleks on elu jooksul aega antud.

Räägime pärilikkuse kohtumisest energeetikaga. Mismoodi tekib laps läbi mõlema vanema energeetika ma veel uurin ja see polegi tänaseks teemaks.

Energeetiliselt oled sa see kes oled. Vanematelt saadu on säärane jokker. Ilmselgelt kõik mis avaldub / läbi pääseb on see mida inimeses kas pole , on nõrgem või on kuidagiviisi energeetiliselt toetatud, see on see mis küpsemise aja varjab last energeetiliselt jäädas hiljem teda eluajaks mõjutama. Nagu mees peab selgeks õppima oma naise tuleb lastel selgeks õppida oma vanemad. Nii nagu ema on poja esimene naine kelle ta lahendab on isa tütre jaoks esimene mees kelle mustri ta omale selgeks teeb. Geneetika on see mis annab meile välimuse, avaldumise potentsiaali. Lapsed on vahest kõrgemad oma vanematest ja säärasel juhul geneetika piirangutest üle saamiseks tuleb need enese jaoks lahendada. Kuid vahest juhtub, et sünnib väiksem, siis las temagi elab ja õpib, ju järgmine kord on juba suurem.

Kõige enim huvitab inimesi nii needused kui haigused, mis võivad aga ei pruugi samad olla.
Needused on suured sõnumised millele annavad veelgi suurema jõu sõnade vastu võtjad. Sõna ja rituaal võivad olla igikestvad, kuid sündiv hing ju teab, et saab ka selle kaika kodarasse? Me nutame neid keda needus tapab või sandistab aga mitte iial ei pööra oma pilku puutumatu poole – miks temaga midagi ei juhtu? Ollakse tänulikud ja õnnelikud. Tema on lihtsalt energeetiliselt geneetikast üle, algusest peale.

Ja haigused… geneetiline haigus võib olla võimalus teha tagasi see mis puudu, võib anda energeetiliselt võimaluse puuduse kehastumiseks. Võib aga anda ka vastaval energeetilisel tasemel keha. See võib kujuneda absoluutseks kinni löömiseks – kas kättemaksuks või tasuks nt enesetapu eest. Nii peab alati vaatama milles asi on.

Rubriigid: klass. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.