Kui nädalast saab kolm

Minu vabandused. . .

Oli vaja õppida ja siis sain teada, et olen tööd valesti teinud ja veel õppida. Õpitut paari pahaaimamatu peal katsetanud. Kalendri tegu seisab – sain Tartust hindamatut infot ja siis algas lõpetamine. Viimasel pühapäeval lõhkusin siidrit avades naaskli. Teil ju juhtub ka, eks?

Muus vallas on nii, et ma peale seda va eksamitööd otsustasin, et ei lase end enam teab millel segada – olen tulnud siia ilu tegema. Proovisin vahepeal Juurteveimevakka taastada, kuid edutult. Mott on maas. Vahepeal mõtlesin kirjutada Bellinghausenist ja de Tollyst aga seadused on säärased, et kõik oleks suht mingi isikuandmete kuritarvitamine ja/või kellegi töö “varastamine” (noh, faktitäpsustus kuskilt nõuaks, et maksaksin algautorile, aga näe, toidurahagagi kitsas käes). Ju seepärast insta mu kinni panigi. Väga keeruline on. Edasi jääb vaid omalooming. Kuna keegi mulle ei maksa kirjutangi ainult ilust.

Eile kui saatusele vastu kõndisin rabises vihma sadada, õnneks hetketel kui olin looduse meelevallas oli pigem kuivem. Ja kõik õitseb. Kastanitesse peidaksin oma näo, sirelitega ehiksin oma juuksed…

Hommiku selge sinine taevas ja rohetavad kased… lõpuks, kas ongi oluline, et kui Valgevenega läheb sõjaks on Baltikum kottis? Kas on oluline, et sambarahad keeratakse üüratuks inflatsiooniks kui linnud siiski laulavad ja märjad Suvisted (olgem nüüd, kui need ka valel ajal olid, siis pmst sajab kogu aeg) tõotavad toidurikkat jõuluaega?

Kõik on muutumises ja minagi selle sees ja mis takistab mul täna Elysioni väljadele pagemast? Ahh selleks on vaja surra? Ärgem ajage asju nii keeruliseks, eksole? Kõik on energia ja kui mina olen ilu on, kogu maailma ilu minu ees valla. Kui mina olen ülimas rahus, hoiab maailm mind ka rahus.

Rubriigid: Heietused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.