Koroona kolm lainet?

Mõni aeg tagasi, kui veel hanged vööni olid nägin und…

See käis umbes nii – oli linn kus oli haigla-meditsiiniline uurimiskeskus.

Esimesena muutsid nad neiu zombiks, kes hakkas siis üleni mädanema. Ta peideti haigla sügavustesse ja tema olemasolu varjati. Ainult tema vanemad hakkasid otsima kuhu jäi. – Esimene laine mil koroonaviiruse lahti pääsemist eitati.

Teisena vaati ratastoolis ringi noormeest kelle pea oli küljel ja pilk tühi nagu neil kes läbi elanud äärmusliku, pöördumatu ajukahjustuse. Kinnitati, et see on NORMAALNE! – Normaalsus on hakanud võtma veidi ajukahjustuse mõõtmeid. Mida teeb MRNa vaktsiin meiega, ei tea mitte keegi. Tomat mille geene on parandatud nt kärbse DNAga siis ei ole see kärbes ja tomat ja see ei reageeri meie valkudega nagu kärbes ja tomat vaid nt nagu kormätost ja kui sa ei tea mis too on, siis jah…. ma ka ei tea mis see on kuigi paljud arvavad, et see on tomat ja ussikuuri läbinud vannitatud kärbes, see on siiski kormätost. On öeldud, et läbipõdemine muudab geene – mul on sulle uudis – iga uuem ja suurem nakkushaigus, viirus muudab ka meie geene. Me muutume resistentsemaks, kohaneme maailmaga. Inimene, arvates, et suudab seda loodusest täiuslikumalt teha on …. .

Mõni aeg hiljem, kolmandaks, esitleti järgmist neidu, kes iga nipsu peale istus ja astus ja tegi seda mida temalt oodati. Neiu oli suureks edulooks ja teda toodi eeskujuks kõigile. Ja vaat säärast tulevikku mina kardan.

Rubriigid: Heietused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.